Horoskop indywidualny

Indywidualna interpretacja horoskopu odbywa się zawsze w obecności zainteresowanego. Spotkanie nie jest limitowane czasowo – trwa do momentu wyjaśnienia wszystkich interesujących Cię kwestii (zwykle jest to od 3 do 5 godzin). Wszystkie analizy są w całości nagrywane. Po zakończeniu spotkania otrzymasz nagranie oraz opracowany swój indywidualny kosmogram. Możliwe jest nagranie analizy na własny nośnik. Spotkania odbywają się w Wildze.

Horoskop urodzeniowy (indywidualny): Twoje potencjały, talenty, kierunki rozwoju; trudności, blokady, wątpliwości – omówienie ich przyczyn oraz sensu. Analiza aktualnego stanu rzeczy w różnych dziedzinach życia m.in. praca, partnerstwo, rodzina, życiowe powołanie, sytuacje kryzysowe; prognoza na kilkanaście lat; Daty Stałe – indywidualny cykl roczny wzmacniania swoich potencjałów. Opcjonalnie: elementy analizy porównawczej (partnerskiej), relokacji – mapa astrokartograficzna, Cyklu dr Jonasa.

Przed spotkaniem proszę o podanie następujących danych:

Imię, data urodzenia, godzina urodzenia (w przypadku braku lub wątpliwości proszę o kontakt), miejsce urodzenia, miejsce zamieszkania, aktualne zdjęcie. Dla osób będących w stałym związku wymagane są podobne dane partnera/ki (wskazana znajomość godziny urodzenia, choć w tym przypadku nie jest ona niezbędnym warunkiem analizy).

Po otrzymaniu wszystkich danych proponuję datę spotkania.

Koszt spotkania, w czasie którego nagrywana jest interpretacja horoskopu, zależy od kilku czynników (m.in: wiek osoby, ew. dodatkowe elementy interpretacji horoskopu, jak relokacja, mapa astrokartograficzna, Cykl dr Jonasa itp.). Osoby do 25 roku życia, absolwenci Kursu Astrologii dla Początkujących oraz osoby zamawiające kolejne konsultacje otrzymują 20% zniżki.

Dodatkowo po spotkaniu nabywasz prawo do 20% zniżki na udział w kursie astrologii dla początkujących lub równowartość w lekcjach astrologii dla siebie lub osoby poleconej, do wykorzystania w czasie 1 roku od dnia analizy.

Zapisy oraz rezerwacja terminów:
tel. +48 609 733 762
lub e-mail:
artur@astrologia.pl

Za wykonane usługi wystawiam faktury.

Zobacz też: Horoskop partnerski

Wróć do: Astrologia – Aktualności