Horoskop indywidualny

Indywidualna interpretacja horoskopu odbywa się zawsze w obecności zainteresowanego. Spotkanie nie jest limitowane czasowo – trwa do momentu wyjaśnienia wszystkich interesujących Cię kwestii (zwykle jest to od 3 do 5 godzin). Wszystkie konsultacje są w całości nagrywane. Po zakończeniu spotkania otrzymasz nagranie oraz opracowany swój indywidualny kosmogram. Możliwe jest nagranie konsultacji na własny nośnik. Spotkania odbywają się w Warszawie.

Horoskop urodzeniowy (indywidualny): Twoje potencjały, talenty, kierunki ich rozwoju; trudności, blokady, wątpliwości – omówienie ich przyczyn oraz możliwości rozwiązania aktualnych problemów (m.in. praca, partnerstwo, rodzina, życiowe powołanie, sytuacje kryzysowe), prognoza na kilkanaście lat, Daty Stałe – indywidualny cykl roczny wzmacniania swoich potencjałów. Opcjonalnie: elementy analizy porównawczej (partnerskiej), relokacji – mapa astrokartograficzna, Cyklu dr Jonasa.

Przed spotkaniem proszę o podanie następujących danych:

Imię, data urodzenia, godzina urodzenia (w przypadku braku lub wątpliwości proszę o kontakt), miejsce urodzenia, miejsce zamieszkania, aktualne zdjęcie. Dla osób będących w stałym związku wymagane są podobne dane partnera/ki (wskazana znajomość godziny urodzenia, choć w tym przypadku nie jest ona niezbędnym warunkiem przyjęcia na konsultację).

Po otrzymaniu wszystkich danych proponuję datę spotkania. Czas oczekiwania na spotkanie to zazwyczaj ok. 6-10 tygodni. Możliwa jest też usługa ekspres – szczegóły ustalamy wtedy indywidualnie.

Koszt spotkania, w czasie którego nagrywana jest interpretacja horoskopu, zależy od kilku czynników (m.in: wiek osoby, ew. dodatkowe elementy interpretacji horoskopu, jak relokacja, mapa astrokartograficzna, Cykl dr Jonasa itp.). Obecnie jest to 1400zł (choć może się ta kwota różnić w indywidualnych przypadkach). Osoby do 25 roku życia, absolwenci kursu astrologii dla początkujących oraz osoby zamawiające kolejne konsultacje otrzymują 20% zniżki.

Dodatkowo po spotkaniu nabywasz prawo do 20% zniżki na udział w kursie astrologii dla początkujących lub lekcjach astrologii dla siebie lub osoby poleconej, do wykorzystania w czasie 1 roku od dnia konsultacji.

Zapisy na konsultacje oraz rezerwacja terminów:
tel. +48 609 733 762
lub e-mail:
artur@astrologia.pl

Za wykonane usługi wystawiam faktury.

Zobacz też: Horoskop partnerski

Wróć do: Astrologia – Aktualności