Artur Święch - astrologia profesjonalna

O mnieArtur Święch, ur. 18.03.1974, Kraków – astrolog, kosmoekolog, pedagog, politolog, były dziennikarz prasowy, radiowy i telewizyjny, były działacz a obecnie propagator idei wolontariatu. Uczestnik programu licencyjnego Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu. W 2007 roku wpisany do bazy biograficznej leksykonu „Who is Who” w Polsce.

Astrologią zainteresował się w 1991 roku po przeczytaniu bestsellera Leszka Weresa i Rafała T. Prinke pt. „Mandala Życia”. Po 7 latach poznał autora książki – prof. Leszka Weresa. Wkrótce, zafascynowany prezentowanym przez Niego otwartym i praktycznym podejściem do wiedzy astrologicznej, z wdzięcznością przyjął możliwość zostania Jego asystentem.

W 1999r. poprowadził pierwszy kurs astrologii. Od tego czasu regularnie szkoli adeptów Królewskiej Wiedzy, mając za sobą kilkadziesiąt przeprowadzonych kursów dla początkujących i zaawansowanych oraz ponad 200 warsztatów astrologii w wielu miastach Polski. Od 1999 roku wziął udział w 39 Szkołach Astrologii Humanistycznej i Kosmoekologii Kultury, w czasie wielu z nich był również wykładowcą.

Piotr Podemski, Leszek Weres, Artur Święch, 43 Szkoła Astrologii Humanistycznej i Kosmoekologii Kultury, Borki, kwiecień 2005

W 1999 roku jako współzałożyciel i wice-prezes Stowarzyszenia Medycyny Naturalnej zainaugurował działalność Sekcji Miłośników Astrologii (SMA) w Kielcach, której zajęcia prowadził regularnie przez 10 lat. W latach 2002-2007 zajęcia SMA odbywały się również w Lublinie, a w latach 2007-2009 we Wrocławiu. W 2007 roku Sekcja Miłośników Astrologii zainaugurowała działalność w Warszawie, gdzie spotkania w formie praktycznych warsztatów odbywają się regularnie do dziś.

W październiku 2007 roku, wraz z grupą pasjonatów i badaczy astrologii powołał do życia Instytut Astrologii Humanistycznej (IAH), którego celem są prace badawcze oraz propagowanie profesjonalnego podejścia do astrologii i dziedzin z nią związanych.


W latach 2009-2014 studiował psychoterapię w ramach programu licencyjnego Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu. Studia psychoterapeutyczne utwierdziły go w przekonaniu, że astrologia i psychologia to uzupełniające się dziedziny poznania człowieka, oraz że zarówno astrolog nie znający psychologii jak i psycholog nie znający astrologii, będą w swych możliwościach pomocy człowiekowi ograniczeni. (na zdjęciu z twórcą psychologii zorientowanej na proces, POP, Arnoldem Mindellem)

Jako wykładowca spędził ze swoimi słuchaczami w czasie kursów, warsztatów i seminariów ponad 3000 godzin, zaś drugie tyle nagrywając indywidualne i partnerskie analizy astrologiczne ze swoimi klientami.

Udziela konsultacji i porad astrologicznych – WYŁĄCZNIE OSOBISTYCH w czasie indywidualnego spotkania. Każde spotkanie jest nagrywane a nagranie, wraz z indywidualnym kosmogramem, staje się po spotkaniu własnością klienta.

Specjalizuje się w analizach horoskopów urodzeniowych i partnerskich oraz w odkrywaniu i wskazywaniu sposobów realizacji potencjałów dzieci i młodzieży. Posiada duże doświadczenie w praktycznym wykorzystaniu astrologii w dziedzinach finansowych (astrologia finansowa) oraz w sporcie (astrologia sportu).

Popularyzując wiedzę astrologiczną chętnie uczestniczy w programach radiowych i telewizyjnych, dzięki czemu wielu słuchaczy i widzów ma szansę dowiedzieć się, że astrologia, stanowiąca sumę wiedzy psychologicznej starożytności, ma do zaoferowania znacznie więcej niż udające ją mailowe, wysyłkowe, gazetowe czy internetowe “horoskopy” i „przepowiednie”.

A.Święch w programie J.Brodzik (TVP2), kwiecień 2007

Artur Święch uważa astrologię za najpełniejszy ze znanych systemów typologii osobowości. To wiedza, pozwalająca każdemu odkryć swoje potencjały, możliwości, talenty oraz dotrzeć do przyczyn doświadczanych na co dzień blokad i trudności – jednym słowem poznać i zrozumieć siebie.

Nikt nie jest jednym „znakiem Zodiaku”. Zodiakalną wędrówkę od Wojownika (Baran) do Mistyka (Ryby) każdy z Nas odbywa wielokrotnie w ciągu życia. Astrologia podpowie, w którym miejscu znajdujesz się obecnie na swojej Drodze i jak najlepiej wykorzystać ten czas.

Zobacz też: Kontakt

Wróć do: Astrologia – Aktualności


  • Polski
  • English
 • iah

  Pomaganie_wzmacnia

  Pajacyk

  Centrum Medyczne Warszawa
  Centrum Medyczne Warszawa

  Tybet

  Polityka cookies