Astrologia finansowa

Warsztat Astrologii Finansowej

ASTROLOGIA FINANSOWA – 
w teorii i praktyce

Skuteczność naszych prognoz weryfikowana przez rynek już od 4 lat regularnie zawiera się w zakresie 76%-84%. Co jeszcze ciekawsze, największe wydarzenia w świecie finansów i polityki dzieją się w zgodzie z datami przesileń obliczanymi z wyprzedzeniem w oparciu o układy planetarne. Mamy tu na myśli na przykład Brexit (23.06.2016)pęknięcie chińskiej bańki (15.05.2015)uwolnienie kursu franka przez bank Szwajcarii (15.01.2015), czy przejęcie pieniędzy z OFE przez Rząd RP (4.09.2013r.). Emocje towarzyszące tym chwilom są zapisane w astrologicznym kalendarzu zanim do tych zdarzeń faktycznie dojdzie. Nie jest tajemnicą, że to emocje kreują przesilenia na rynkach finansowych i właśnie astrologia, jako jedyna dziedzina wiedzy, pozwala nam z wyprzedzeniem przewidzieć te najważniejsze momenty zwrotne.
Efekty naszych prognoz dokumentują poniższe wykresy skuteczności prognoz na WIGu20, które co roku, od początku prowadzenia Warsztatów Astrologii Finansowej, publikujemy:

Co więcej, w trakcie czwartej edycji Warsztatu Astrologii Finansowej podaliśmy uczestnikom z wyprzedzeniem, daty kluczowych przesileń dla rynku złota. Przesilenie miało miejsce dokładnie w prognozowanej dacie, czyli 2 sierpnia 2016 roku. Również koniec zapoczątkowanych wtedy wielomiesięcznych spadków pokrył się dokładnie z prognozowaną i podaną uczestnikom WAF4 na początku czerwca 2016 roku datą przesilenia – w dniu 15 grudnia 2016 roku. Prognoza zrealizowała się więc z porażającą precyzją!

Dzięki corocznej weryfikacji naszych prognoz mamy pewność, że korelacja wykresów giełdowych z możliwymi do określenia z wyprzedzeniem układami planetarnymi jest faktem. Przykład naszych wieloletnich analiz WIGu20 oraz zeszłoroczny przykład precyzyjnych, co do dnia, prognoz zmian cen na rynku złota dobrze to pokazują.
Na najbliższym Warsztacie nauczymy Cię, w jaki sposób wyznaczać daty potencjalnych przesileń. Ta wiedza działa na giełdach, rynkach towarowych i walutowych.

Podczas dwóch dni Warsztatów poznasz wszystkie elementy astrologiczne, niezbędne do skutecznego przewidywania dat przesileń, czyli m.in.:
– uzyskasz użyteczną, praktyczną wiedzę o fazach Zodiaku i naturze planet,
– zapoznasz się z teorią archetypów,
– poznasz znaczenie relacji kątowych (aspektów) między planetami,
– poznasz mechanikę planetarną, m.in. cykle planet, retrogradacje, stacjonarności, ingresy,
– zdobędziesz umiejętności pozwalające na tworzenie prognoz astrologicznych dla dowolnego rynku.

W czasie Warsztatu zaprezentujemy również techniki określania warunków rynkowych sprzyjających przesileniom, czyli m. in.:
– określenie trendu, po czym rozpoznawać jego moc, po czym jego słabość,
– sposób wyznaczania miejsc, w których rynki gotowe są do zmiany kierunku,
– rolę dywergencji przy określaniu ważnych przesileń,
– świece japońskie, które pokażemy prosto i praktycznie.

To tylko część zagadnień, o których będziemy mówić w czasie 16 godzin zajęć.
Po dwóch dniach Warsztatów będziesz więc już wyposażony/a w wiedzę o ruchach planet, pozwalającą na określanie czasów przesileń oraz poznasz najskuteczniejsze elementy analizy technicznej pozwalające na określenie trendów rynkowych oraz ich siły i określania miejsc przesileń w trendzie.
Tę praktyczną wiedzę będziemy przekazywać w oparciu o realne sytuacje z 5 rynków: WIG20, Dow Jones, złoto, ropa, euro/dolar. Są to techniki uniwersalne – gdy już je poznasz będziesz mógł korzystać z nich na dowolnym rynku akcji, towarów i walut.

Dodatkowo jako uczestnik Warsztatu otrzymasz:

– opracowany komplet materiałów szkoleniowych,
– listę potencjalnych dat przesileń na kolejne 12 miesięcy (od dnia Warsztatu do czerwca 2018),
– podstawowe przeszkolenie z używania programu komputerowego do obliczeń astrologicznych, wersję demo tego programu (w zupełności wystarczającą dla celów astrologii finansowej) oraz możliwość zakupu pełnej wersji z dużym rabatem,
– tygodniowy kontakt telefoniczny z prowadzącymi, dzięki czemu po Warsztacie będziesz mógł indywidualnie porozmawiać z nami, aby lepiej zrozumieć, usystematyzować i wykorzystać zdobytą wiedzę,
– Voucher o wartości 400zł do dowolnego wykorzystania na usługi oferowane przez prowadzących (Kursy, Warsztaty, Lekcje indywidualne, Webinary itp.). Voucherem możesz pokryć aż do 50% ceny danej usługi!

Zajęcia prowadzimy w miłej atmosferze, ciekawie i inspirująco. Jesteśmy elastyczni: w razie potrzeby dzielimy uczestników na podgrupy, dopasowując zakres tematyczny do zindywidualizowanych potrzeb. Dzięki temu osoby bardziej obeznane z astrologią pogłębiają wiedzę o rynkach, a znawcom rynków finansowych dajemy więcej czasu na poznanie wiedzy astrologicznej.

Na Warsztat Astrologii Finansowej zapraszają:

Szymon Marek – coach, mentor, autor raportów o rynkach finansowych, propagator astrologii finansowej, gracz giełdowy. Wcześniej zajmował się tworzeniem strategii komunikacyjnych w agencjach reklamowych, profilowaniem grup docelowych oraz analizą ilościową konsumpcji mediów. Karierę w reklamie zwieńczył na stanowisku Prezesa Zarządu domu mediowego ZenithOptimedia. Od 8 lat bada zależności między cyklami planet a zachowaniem rynków finansowych na świecie. W latach 2011-2016 publikował komentarze astrologii finansowej na portalu stooq.pl.

Artur Święch – zawodowy astrolog, politolog, nauczyciel, terapeuta – były dziennikarz, pracownik organizacji pozarządowych, uczestnik programu licencyjnego Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu. Astrologia zajmuje go od 25 lat – zorganizował i poprowadził ponad 200 kursów i warsztatów z tej dziedziny. W astrologii znalazł doskonałą metodę poznania zarówno człowieka – mikrokosmosu, jak i otaczającego go świata – makrokosmosu. Od 7 lat bada i wykorzystuje potencjał astrologii w analizie rynków finansowych.

Ile trzeba zainwestować?

___

Liczba uczestników warsztatu jest ograniczona – o udziale decyduje kolejność zapisów.

Uczestnicy poprzednich edycji Warsztatu mogą powtórzyć Warsztat płacąc za całość ___ – liczba uczestników powtarzających jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Jak się zapisać?

Miejsce na Warsztacie zarezerwujesz wpłacając zaliczkę w wysokości ___ na konto:
Artur Święch Konsultacje, Szkolenia, Pomoc
mBank nr 68 1140 2004 0000 3702 3801 2643
koniecznie z dopiskiem „zaliczka WAF Imię i Nazwisko” (np. zaliczka WAF Jan Nowak)
Następnie prześlij potwierdzenie dokonania wpłaty na adres: szymon.marek@vp.pl
Zaliczka rezerwująca Twoje miejsce jest bezzwrotna. Wpłaty pozostałej kwoty możesz dokonać w późniejszym terminie, najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem Warsztatu.

Gdzie Warsztat się odbędzie?

Centrum Szkoleniowo – Konferencyjne „Jupiter”, ul. Towarowa 22, Warszawa. www.cskjupiter.eu

W trakcie zajęć każdego dnia przewidziana jest jedna godzinna przerwa obiadowa ok. godz. 13:00 oraz dwie 15-minutowe przerwy na kawę. Całodzienny serwis kawowy (kawa, herbata, napoje, ciastka) jest wliczony w cenę.

Warsztaty, które już się odbyły:

5. WARSZAWA, 10-11 czerwca 2017r.
4. WARSZAWA, 4-5 czerwca 2016r.
3. WARSZAWA, 13-14 czerwca 2015r.
2. WARSZAWA, 7-8 czerwca 2014r.
1. WARSZAWA, 13-14 kwietnia 2013r.