Astrologia finansowa

Astrologia finansowa


Warsztat Astrologii Finansowej

poznaj tajniki określania czasu szczytów i den na giełdach

ASTROLOGIA FINANSOWA –
w teorii i praktyce

10-11 czerwca 2017r., Warszawa

Skuteczność naszych prognoz weryfikowana przez rynek już od 4 lat regularnie zawiera się w zakresie 74%-84%. Co jeszcze ciekawsze, nawet największe wydarzenia w świecie finansów i polityki dzieją się w zgodzie z datami przesileń obliczanymi w oparciu o układy planetarne. Mamy tu na myśli na przykład Brexit (23.06.2016), pęknięcie chińskiej bańki (15.05.2015), uwolnienie kursu franka przez bank Szwajcarii (15.01.2015), czy przejęcie pieniędzy z OFE przez Rząd RP (4.09.2013r.). Emocje towarzyszące tych chwilom są zapisane w astrologicznym kalendarzu ze znacznym wyprzedzeniem, zanim do tych zdarzeń dojdzie. Nie jest tajemnicą, że to właśnie te emocje kreują przesilenia na rynkach finansowych i właśnie astrologia, jako jedyna dziedzina wiedzy, pozwala nam z wyprzedzeniem przewidzieć te najważniejsze momenty zwrotne.
Efekty naszych prognoz dokumentują poniższe wykresy, które co roku, od początku prowadzenia Warsztatu Astrologii Finansowej, publikujemy:

astrologia finansowa WAF4 skuteczność

astrologia finansowa WAF3 skuteczność

astrologia finansowa WAF2 skuteczność

astrologia finansowa WAF1 skuteczność

Co więcej, w trakcie poprzedniej, czwartej edycji Warsztatu Astrologii Finansowej podaliśmy uczestnikom, z wyprzedzeniem, daty kluczowych przesileń dla rynku złota. Przesilenie miało miejsce dokładnie w prognozowanej dacie, czyli 2 sierpnia 2016 roku. Co więcej koniec wielomiesięcznych spadków również pokrył się z prognozowaną datą przesilenia w dniu 15 grudnia 2016 roku. Prognoza zrealizowała się więc z porażającą precyzją!

astrologia finansowa WAF4 złoto

Jak widać faktem jest, że wykresy giełdowe są skorelowane z układami planetarnymi. Przykład naszych wieloletnich analiz WIGu20 oraz zeszłoroczny przykład zmian cen na złocie dobrze to pokazuje.
Na najbliższym Warsztacie nauczymy Cię, w jaki sposób wyznaczać daty potencjalnych przesileń. Ta wiedza działa na giełdach, rynkach towarowych i walutowych.

Podczas dwóch dni Warsztatów poznasz wszystkie elementy astrologiczne, niezbędne do skutecznego przewidywania dat przesileń, czyli m. in.:
– uzyskasz profesjonalną wiedzę o fazach Zodiaku i naturze planet,
– zapoznasz się z teorią archetypów,
– poznasz znaczenie relacji kątowych (aspektów) między planetami,
– poznasz mechanikę planetarną, m.in. cykle planet, retrogradacje, stacjonarności, ingresy,
– zdobędziesz umiejętności pozwalające na tworzenie prognoz astrologicznych dla dowolnego rynku.

W czasie Warsztatu zaprezentujemy również techniki określania warunków rynkowych sprzyjających przesileniom, czyli m. in.:
– określenie trendu, po czym rozpoznawać jego moc, po czym jego słabość,
– sposób wyznaczania miejsc, w których rynki gotowe są do zmiany kierunku,
– rolę dywergencji przy określaniu ważnych przesileń,
– świece japońskie, które pokażemy prosto i praktycznie.

To tylko część zagadnień, o których będziemy mówić w czasie 16 godzin zajęć.
Po dwóch dniach Warsztatów będziesz więc już wyposażony/a w wiedzę o ruchach planet, pozwalającą na określanie czasów przesileń oraz poznasz najskuteczniejsze elementy analizy technicznej pozwalające na określenie trendów rynkowych oraz ich siły i określania miejsc przesileń w trendzie.
Tę praktyczną wiedzę będziemy przekazywać w oparciu o realne sytuacje z 5 rynków: WIG20, Dow Jones, złoto, ropa, euro/dolar. Są to techniki uniwersalne – gdy już je poznasz będziesz mógł korzystać z nich na dowolnym rynku akcji, towarów i walut. 

Dodatkowo jako uczestnik Warsztatu otrzymasz:

opracowany komplet materiałów szkoleniowych,
listę potencjalnych dat przesileń na kolejne 12 miesięcy (od dnia Warsztatu do czerwca 2018),
podstawowe przeszkolenie z używania programu komputerowego do obliczeń astrologicznych, wersję demo tego programu (w zupełności wystarczającą dla celów astrologii finansowej) oraz możliwość zakupu pełnej wersji z dużym rabatem,
tygodniowy kontakt telefoniczny z prowadzącymi, dzięki czemu po Warsztacie będziesz mógł indywidualnie porozmawiać z nami, aby lepiej zrozumieć, usystematyzować i wykorzystać zdobytą wiedzę,
Voucher o wartości 400zł do dowolnego wykorzystania na usługi oferowane przez prowadzących (Kursy, Warsztaty, Lekcje indywidualne, Webinary itp.). Voucherem możesz pokryć aż do 50% ceny danej usługi!

Zajęcia prowadzimy w miłej atmosferze, ciekawie i inspirująco. Jesteśmy elastyczni: w razie potrzeby dzielimy uczestników na podgrupy, dopasowując zakres tematyczny do zindywidualizowanych potrzeb. Dzięki temu osoby bardziej obeznane z astrologią pogłębiają wiedzę o rynkach, a znawcom rynków finansowych dajemy więcej czasu na poznanie wiedzy astrologicznej.

Na Warsztat Astrologii Finansowej zapraszają:

Szymon Marek – coach, mentor, autor raportów o rynkach finansowych, propagator astrologii finansowej, gracz giełdowy. Wcześniej zajmował się tworzeniem strategii komunikacyjnych w agencjach reklamowych, profilowaniem grup docelowych oraz analizą ilościową konsumpcji mediów. Karierę w reklamie zwieńczył na stanowisku Prezesa Zarządu domu mediowego ZenithOptimedia. Od 8 lat bada zależności między cyklami planet a zachowaniem rynków finansowych na świecie. W latach 2011-2016 publikował komentarze astrologii finansowej na portalu stooq.pl.

Artur Święch – zawodowy astrolog, politolog, nauczyciel, terapeuta – były dziennikarz, pracownik organizacji pozarządowych, uczestnik programu licencyjnego Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu. Astrologia zajmuje go od 25 lat – zorganizował i poprowadził ponad 200 kursów i warsztatów z tej dziedziny. W astrologii znalazł doskonałą metodę poznania zarówno człowieka – mikrokosmosu, jak i otaczającego go świata – makrokosmosu. Od 7 lat bada i wykorzystuje potencjał astrologii w analizie rynków finansowych.

Ile trzeba zainwestować?

1470 zł – przy zapisie do dn. 30 kwietnia 2017
1770 zł – przy zapisie do dn. 31 maja 2017
2170 zł – przy zapisie po dn. 31 maja 2017

Liczba uczestników warsztatu jest ograniczona – o udziale decyduje kolejność zapisów.

Uczestnicy poprzednich edycji Warsztatu mogą powtórzyć Warsztat płacąc za całość 370zł – liczba uczestników powtarzających jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Jak się zapisać?

Miejsce na Warsztacie zarezerwujesz wpłacając zaliczkę w wysokości 370 zł na konto: 
Artur Święch Konsultacje, Szkolenia, Pomoc 
mBank nr 68 1140 2004 0000 3702 3801 2643 
koniecznie z dopiskiem „zaliczka WAF Imię i Nazwisko” (np. zaliczka WAF Jan Nowak)
Następnie prześlij potwierdzenie dokonania wpłaty na adres: szymon.marek@vp.pl
Zaliczka rezerwująca Twoje miejsce jest bezzwrotna. Wpłaty pozostałej kwoty możesz dokonać w późniejszym terminie, najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem Warsztatu. 

Gdzie Warsztat się odbędzie?

Centrum Szkoleniowo – Konferencyjne „Jupiter”, ul. Towarowa 22, Warszawa.
www.cskjupiter.eu

W trakcie zajęć każdego dnia przewidziana jest jedna godzinna przerwa obiadowa ok. godz. 13:00 oraz dwie 15-minutowe przerwy na kawę. Całodzienny serwis kawowy (kawa, herbata, napoje, ciastka) jest wliczony w cenę.

Warsztaty, które już się odbyły:

4. WARSZAWA, 4-5 czerwca 2016r.
3. WARSZAWA, 13-14 czerwca 2015r.
2. WARSZAWA, 7-8 czerwca 2014r.
1. WARSZAWA, 13-14 kwietnia 2013r.


  • Polski
  • English
 • iah

  Pomaganie_wzmacnia

  Pajacyk

  Centrum Medyczne Warszawa
  Centrum Medyczne Warszawa

  Tybet

  Polityka cookies