Astrologia finansowa

ASTROLOGIA FINANSOWA –
w teorii i praktyce

Warsztat Astrologii Finansowej

Zapraszamy na jedyny w Polsce Warsztat Astrologii Finansowej. W czasie WAF prezentujemy i omawiamy na licznych przykładach naszą autorską metodę wyznaczania dat zwrotów na dowolnych rynkach finansowych. Skuteczność prognoz, przygotowywanych przez nas co roku dla uczestników Warsztatu Astrologii Finansowej, weryfikowana jest przez rynek już od 5 lat. W tym okresie regularnie zawiera się w zakresie 76% – 84%! Co jeszcze ciekawsze, największe wydarzenia w świecie finansów i polityki dzieją się precyzyjnie w zgodzie z datami przesileń obliczonymi z wyprzedzeniem w oparciu o układy planetarne. Przykłady można mnożyć:
szczyt i początek dużych spadków na Dow Jones (26.01.2018),
– pęknięcie bańki na Bitcoinie (18.12.2017),
początek spadków na rynku złota (2.08.2016),
Brexit (23.06.2016),
– pęknięcie chińskiej bańki (15.05.2015),
– uwolnienie kursu franka przez bank Szwajcarii (15.01.2015),
– przejęcie pieniędzy z OFE przez Rząd RP (4.09.2013r.).
Emocje towarzyszące tym chwilom są zapisane w astrologicznym kalendarzu zanim do tych zdarzeń faktycznie dojdzie. Wszystkie te daty i ich wagę uczestnicy WAF znali już wcześniej. Zostały one przez nas podane z wielomiesięcznym wyprzedzeniem. Nie jest tajemnicą, że to emocje kreują przesilenia na rynkach finansowych i właśnie astrologia, jako jedyna dziedzina wiedzy, pozwala nam z wyprzedzeniem przewidzieć te najważniejsze momenty zwrotne.
Długofalowe efekty naszych prognoz dokumentują poniższe wykresy skuteczności na WIGu20, które co roku, od początku prowadzenia Warsztatów Astrologii Finansowej, publikujemy:

Co więcej, w trakcie czwartej edycji Warsztatu Astrologii Finansowej podaliśmy uczestnikom, z dużym wyprzedzeniem, daty kluczowych przesileń dla rynku złota. Przesilenie miało miejsce dokładnie w prognozowanej dacie, czyli 2 sierpnia 2016 roku. Również koniec zapoczątkowanych wtedy wielomiesięcznych spadków pokrył się dokładnie z prognozowaną i podaną uczestnikom WAF4 na początku czerwca 2016 roku datą przesilenia – w dniu 15 grudnia 2016 roku. Prognoza zrealizowała się więc z porażającą precyzją!

Tutaj z kolei przykład prognozy dedykowanej dla rynku EURUSD przekazanej uczestnikom WAF5 dn. 11 czerwca 2017 roku:

A tu trafiony co do dnia szczyt na Bitcoinie. Data w tym przypadku została oznaczona przez nas wykrzyknikiem jako jedna z kilku szczególnie istotnych dat przesileń w okresie czerwiec 2017 – maj 2018 (a przekazana uczestnikom WAF5 również 11 czerwca 2017 roku):

Dzięki corocznej weryfikacji naszych prognoz mamy pewność, że korelacja wykresów giełdowych z możliwymi do określenia z wyprzedzeniem układami planetarnymi jest faktem. Przykłady naszych trafnych wieloletnich analiz, zarówno na WIGu20 jak i na innych badanych rynkach, są tego niezbitym dowodem.

Marzeniem każdego tradera / inwestora jest poznanie z wyprzedzeniem momentu kluczowych zwrotów na rynku. Jeśli jest to również Twój cel, to w czasie najbliższego Warsztatu nauczymy Cię naszej autorskiej metody wyznaczania dat potencjalnych przesileń z dowolnym wyprzedzeniem czasowym. Ta wiedza działa na giełdach, rynkach towarowych i walutowych. Tylko od Ciebie zależy, czy znajdziesz się wśród tych, którzy wiedzą wcześniej.

Podczas dwóch dni Warsztatów poznasz wszystkie elementy astrologiczne, niezbędne do skutecznego przewidywania dat przesileń, czyli m.in.:
– uzyskasz użyteczną, praktyczną wiedzę o fazach Zodiaku i naturze planet,
– zapoznasz się z teorią archetypów,
– poznasz znaczenie relacji kątowych (aspektów) między planetami,
– poznasz mechanikę planetarną, m.in. cykle planet, retrogradacje, stacjonarności, ingresy,
– zdobędziesz umiejętności pozwalające na tworzenie prognoz astrologicznych dla dowolnego rynku.

W czasie Warsztatu zaprezentujemy również techniki określania warunków rynkowych sprzyjających przesileniom, czyli m.in.:
– określenie trendu, po czym rozpoznawać jego moc, po czym jego słabość,
– sposób wyznaczania miejsc, w których rynki gotowe są do zmiany kierunku,
– rolę dywergencji przy określaniu ważnych przesileń,
– świece japońskie, które pokażemy prosto i praktycznie.

To oczywiście tylko część zagadnień, o których będziemy mówić w czasie 16 godzin zajęć.
Aby wziąć udział w Warsztacie Astrologii Finansowej nie musisz mieć wcześniej żadnej szczególnej wiedzy ani o astrologii ani o działaniu rynków finansowych. Wszystkiego co konieczne do wyznaczania dat zwrotu, i wiele więcej, dowiesz się w czasie Warsztatu. Po dwóch intensywnych dniach wspólnej pracy będziesz wyposażony/a zarówno w wiedzę o ruchach planet, pozwalającą na określanie momentów przesileń, jak i poznasz najskuteczniejsze elementy analizy technicznej pozwalające na określenie trendów rynkowych, ich siły oraz określania miejsc przesileń w trendzie. Tę praktyczną wiedzę będziemy przekazywać w oparciu o realne sytuacje z 5 rynków: WIG20, Dow Jones, Złoto, Ropa, Euro/Dolar. Są to jednak techniki uniwersalne – gdy już je poznasz będziesz mógł korzystać z nich na dowolnym rynku akcji, towarów i walut.

Dodatkowo jako uczestnik Warsztatu otrzymasz:

– opracowany komplet materiałów szkoleniowych,
– listę potencjalnych dat przesileń na kolejne 12 miesięcy (od dnia Warsztatu do czerwca 2019),
– podstawowe przeszkolenie z używania programu komputerowego do obliczeń astrologicznych, wersję demo tego programu (w zupełności wystarczającą dla celów astrologii finansowej) oraz możliwość zakupu pełnej wersji z dużym rabatem,
– tygodniowy kontakt telefoniczny z prowadzącymi, dzięki czemu po Warsztacie będziesz mógł indywidualnie porozmawiać z nami, aby lepiej zrozumieć, usystematyzować i wykorzystać zdobytą wiedzę,
– Voucher o wartości 500zł do dowolnego wykorzystania na usługi oferowane przez prowadzących (Kursy, Warsztaty, Lekcje indywidualne, Webinary itp.). Voucherem możesz pokryć aż do 50% ceny danej usługi!

WAF prowadzimy od wielu lat. W czasie każdej kolejnej edycji wykorzystujemy wiedzę z poprzednich, wciąż się uczymy. Od uczestników poprzednich edycji Warsztatu wiemy, że każdy kolejny WAF jest lepszy, a zajęcia precyzyjniej dostosowane do osiągnięcia wyznaczonego celu – nauczenia Cię wyznaczania dat zwrotów. Zajęcia prowadzimy w miłej atmosferze, ciekawie i inspirująco. Jesteśmy elastyczni: w razie potrzeby dzielimy uczestników na podgrupy, dopasowując zakres tematyczny do zindywidualizowanych potrzeb. Dzięki temu osoby bardziej obeznane z astrologią pogłębiają wiedzę o rynkach, a znawcom rynków finansowych dajemy więcej czasu na poznanie wiedzy astrologicznej.

Na Warsztat Astrologii Finansowej zapraszają:

Szymon Marek – coach, mentor, autor raportów o rynkach finansowych, propagator astrologii finansowej, gracz giełdowy. Wcześniej zajmował się tworzeniem strategii komunikacyjnych w agencjach reklamowych, profilowaniem grup docelowych oraz analizą ilościową konsumpcji mediów. Karierę w reklamie zwieńczył na stanowisku Prezesa Zarządu domu mediowego ZenithOptimedia. Od 8 lat bada zależności między cyklami planet a zachowaniem rynków finansowych na świecie. W latach 2011-2016 publikował komentarze astrologii finansowej na portalu stooq.pl.

Artur Święch – zawodowy astrolog, nauczyciel, coach – były dziennikarz, pracownik organizacji pozarządowych, uczestnik programu licencyjnego Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu. Astrologia zajmuje go od 25 lat – zorganizował i poprowadził ponad 200 kursów i warsztatów z tej dziedziny. W astrologii znalazł doskonałą metodę poznania zarówno człowieka – mikrokosmosu, jak i otaczającego go świata – makrokosmosu. Od 8 lat bada i wykorzystuje potencjał astrologii na rynkach finansowych.

Ile zainwestujesz?

Interesują Cię tylko Potencjalne Daty Zwrotu na najbliższy rok (lipiec 2018-czerwiec 2019)? W tym roku możesz nabyć PDZ w wyjątkowej cenie 970zł. Jesteś zainteresowany? Napisz na artur@astrologia.pl

Jak się zapisać?

Miejsce na Warsztacie zarezerwujesz wpłacając zaliczkę w wysokości 700zł na konto:
Artur Święch Konsultacje, Szkolenia, Pomoc
mBank nr 68 1140 2004 0000 3702 3801 2643
koniecznie z dopiskiem „zaliczka WAF Imię i Nazwisko” (np. zaliczka WAF Jan Nowak)
Następnie prześlij potwierdzenie dokonania wpłaty na adres: szymon.marek@vp.pl
Zaliczka rezerwująca Twoje miejsce jest bezzwrotna. Wpłaty pozostałej kwoty możesz dokonać w późniejszym terminie, najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem Warsztatu.
Za udział w Warsztacie wystawiamy faktury.

Gdzie Warsztat się odbędzie?

Centrum Szkoleniowo – Konferencyjne „Jupiter”, ul. Towarowa 22, Warszawa. www.cskjupiter.eu

W trakcie zajęć każdego dnia przewidziana jest jedna godzinna przerwa obiadowa ok. godz. 13:00 oraz dwie – trzy, ok. 10 – 15-minutowe przerwy na kawę, papierosa (na zewnątrz) i rozprostowanie nóg. Całodzienny serwis kawowy (kawa, herbata, napoje, ciastka) jest wliczony w cenę.

Warsztaty, które już się odbyły:

5. WARSZAWA, 10-11 czerwca 2017r.
4. WARSZAWA, 4-5 czerwca 2016r.
3. WARSZAWA, 13-14 czerwca 2015r.
2. WARSZAWA, 7-8 czerwca 2014r.
1. WARSZAWA, 13-14 kwietnia 2013r.